תיראו מופתעים: הארי ומייגן לא מוזמנים ליום הולדתו של המלך צ'ארלס

הדובר של הנסיך הארי ומייגן מרקל מאשר כי השניים לחלוטין לא הוזמנו למסיבת יום ההולדת ה-75 של המלך צ'ארלס השלישי: "לא היה שום קשר בין משפחת המלוכה לבני הזוג בנוגע להזמנה ליום הולדתו הקרוב של הוד מלכותו"

"המרדף כמעט נגמר באסון". הארי ומייגן

הנסיך הארי ומייגן מרקל לא מתכוונים להשתחוות בפני שמועות, וגם לא בפני המלך צ'ארלס השלישי המוכר בכינוי "אבא של הארי", כך נראה לפי שעה.

לאחר שנפוצו שמועות לפיהן הארי ומייגן לא מתכוונים להטריח את עצמם, לארוז את הפקלאות ולעשות את כל הדרך הארוכה מקליפורניה החמה ללונדון הקרה על מנת להשתתף בהילולת יום ההולדת ה-75 של המלך צ'ארלס שתתקיים בנובמבר - דובר של בני הזוג מסר הצהרה לתקשורת שבה הוא מבהיר את העניינים. כזכור, השניים פרשו מבית המלוכה הבריטי אי-שם בשנת 2020 ונאלצו לוותר על תארי כבוד, שעת תה וכריכי מלפפון, ועוד פינוקים של בני מלוכה.

ג'סטין ביבר, בריטני ספירס, קים קרדשיאן, הארי ומייגן
הארי ומייגן | צילום: רויטרס

"בתגובה לכותרות בתקשורת בבריטניה, לא היה שום קשר בין משפחת המלוכה לבני הזוג בנוגע להזמנה ליום הולדתו הקרוב של הוד מלכותו", אמר הדובר לתקשורת. "זה מאכזב שהסאנדיי טיימס פירסם דיווח לא נכון על הסיפור הזה".

מאכזב או לא - אפשר להבין את גל האיבה הנוכחי בין המלוכנים לזוג הסורר. הקרע האחרון בין הארי לבני משפחת המלוכה, וביתר שאת מול אחיו הבכור הנסיך וויליאם, קורה בעקבות פרסום ספר הזיכרונות שלו "SPARE". בספר האשים הארי את המוסד המלכותי בשתילת סיפורים שליליים על מייגן בת ה-42 בעיתונות המקומית בבריטניה, כחלק מקמפיין מתוזמר שנועד להשחיר אותם בפני הציבור הבריטי, רגע לפני שהם עוזבים את משפחת המלוכה וחיים את החיים היפים מעבר לים בלוס אנג'לס - שם הם מגדלים את ילדיהם ארצ'י הריסון, בן 4, וליליבת' "לילי" דיאנה, בת שנתיים.

"למרות שאני מעוניין בהתפייסות עם המשפחה שלי, הייתי גם רוצה שייקחו אחריות על מעשיהם", אמר הארי בראיון טלוויזיוני בינואר האחרון. "הצלחתי להשלים עם הרבה דברים שקרו בתקופה הזאת. אבל זה לא אומר שאני פשוט אוותר לקיחת אחריות מצידם".

הוא המשיך ואמר "סליחתי היא לגמרי אופציה - כי הייתי רוצה להחזיר לעצמי את אבא שלי. הייתי רוצה לקבל את אחי בחזרה. כרגע אני לא מזהה אותם, כמו שהם כנראה לא מזהים אותי. "אני אוהב את אבא שלי, אני אוהב את אחי", הוא הוסיף. "אני אוהב את משפחתי".

למרות המתח המשפחתי, הארי אכן חזר לבריטניה להכתרתו של צ'ארלס במאי. בנוסף, הוא נראה בטירת וינדזור, שם קבורה סבתו המלכה אליזבת השנייה, ביום השנה הראשון למותה בספטמבר. עם זאת, מי שציפה לראות אותו מנפח בלונים לכבוד יום הולדת ה-75 של אביו, עתיד להתאכזב שכן הוא ואשתו לא ברשימת המוזמנים.