הנסיך פיליפ התנגש במכונית ופגע בשתי נשים: למה נעלבה הנפגעת?

בגיל 97 הדוכס מאדינבורו עדיין נוהג במכונית הלנדרובר היוקרתית שלו, אבל כנראה שהגיל עושה את שלו ובחמישי האחרון הוא התהפך וגרם לתאונה. אחת הנשים נעלבה ממנו ומהמלכה

הנסיך והמלכה לא שלחו אגרת התנצלות
הנסיך והמלכה לא שלחו אגרת התנצלות | צילום: getty

בחמישי האחרון, הנסיך פיליפ, בן ה- 97, שנהג במכונית הלנדרובר, התנגש במכונית בה נסעו שתי נשים. הוא, יצא ללא פגיעות, אך נכנס להלם מהתהפכות המכונית. בעוד אמה פיירווטר בת ה- 47, שישבה במושב הנוסע, שברה את פרק ידה, הנהגת בת ה- 28 סבלה מחתכים בברך. תינוקה בן התשעה חודשים יצא ללא פגע. כל זה קרה ליד האחוזה הכפרית של משפחת המלוכה בנורפולק.

 

כמו כל ארוע מעניין שקורה בית המלוכה, לא חשבנו שלסיפור הזה לא יהיה פולואפ. אתמול (ראשון) התראיינה אמה למירור ואמרה שהיא מאוכזבת מהמשפחה המלכותית, משום שעדיין לא קיבלה התנצלות מהנסיך פיליפ. "יש לי מזל שיצאתי חיה מהארוע והוא אפילו לא אמר סליחה".

 

"זה היה כל עולמי, אם הנסיך פיליפ היה מבקש סליחה, אבל אין לי מושג אם הוא מצטער בכלל", הוסיפה."קיבלתי הודעה מקצין קשר במשטרה שאמר, שהמלכה והדוכס מאדינבורו חושבם עלייך. זאת לא התנצלות או אפילו מחשבה".

.

דובר הארמון בתגובה: "שלחנו לאחר ההתנגשות מסר מלא של תמיכה הן לנהגת והן לנוסעת". לדובר הארמון לא הייתה התייחסות לחלקים אחרים של הראיון.

 

הנפגעת גם התלוננה על הטענה של הנסיך, שהתאונה קרתה בגלל שהוא הסתנוור מהשמש. "אני לא יכולה להבין איך זה יכול להיות נכון, כשבחוץ היה בכלל מעונן". בשבת, יומיים אחרי ההתרסקות, נראה פיליפ מאחורי ההגה ברכב חלופי, נוהג ללא חגורת בטיחות ליד אחוזת סנדינגהם שבמלוכה. למרות שדובר ארמון לא הגיב, משטרת נורפולק הוציאה הודעה, "אנחנו מודעים לתצלום ואזהרה ניתנה לנהג".