"משוגע עלייך וחייב לגעת בך": הסמסים של ג'ף בזוס ללורן נחשפים

שערוריית מנכ"ל אמזון והאיש העשיר ביותר בעולם עם המאהבת שלו לורן סאנצ'ס, ממשיכה להעסיק את התקשורת העולמית וכעת נחשפים סמסים ותמונות אינטימיות

ג'ף בזוס ולורן סאנצ'ס
ג'ף בזוס ולורן סאנצ'ס | צילום: getty

זו החבילה של אמזון, שלא תרצו לאף פעם לראות ליד הדלת שלכם. ביום חמישי שעבר, העולם הזדעזע, כאשר הגיעו דיווחים, שג'ף בזוס, מייסד אמזון, בגד באשתו מקנזי, לאחר 25 שנות נישואין. בזמן שכולם עטו על הטרף, נחשפו גם טקסטים סקסיים ביותר ששלח בזוס למאהבת שלו, לורן סאנצ'ס, בת ה-49, אשת חברו הטוב. החבר, פטריק ווייטסל, אחד מסוכני הכשרונות הכי חזקים בהוליווד ואשתו, היא מנחת ריאליטי ריקודים, "אז אתה חושב שאתה יודע לרקוד".

 

"אני אוהב אותך, ילדה פראית. אני אראה לך את הגוף שלי, את השפתיים ואת העיניים שלי, בקרוב מאד", כך כתב מנכ"ל אמזון לפילגשו באפריל 2018, על פי דיווחים של הנשיונל אינקוויירר.

 

ג'ף בזוס, 54, שלח תמונה של איבריו האינטימיים של ללורן, ללא חולצה או תחתונים, כאשר באחת התמונות הוא לובש רק מגבת. מקור המקורב לבזוס טען כי ג'ף ומקינזי בזוס,פרודים כבר שנה ורק אחרי הפרידה, לורן וג'ף החלו לצאת ולקיים קשר זוגי. מצד שני, הבזוסים, חגגו את יום נישואיהם ה-25, בספטמבר האחרון במיאמי, בעוד שהסמסים הלוהטים התרחשו כמה חודשים מוקדם יותר.

 

צילום: getty

ב -13 במאי בשנה שעברה הוא העביר לה מסר, "אני רוצה להריח אותך, אני רוצה לנשום אותך פנימה ... אני רוצה להחזיק אותך חזק ... אני רוצה לנשק את השפתיים שלך ..." אני אוהב אותך. אני מאוהב בך". על פי הצהובון. כעבור שלושה שבועות הוא שלח לה תצלום ללא חולצה עם הצהרה רומנטית נוספת.

 

"את יודעת מה אני רוצה? אני רוצה להשתכר קצת איתך הערב. לא ליפול למטה, אלא רק להיות קצת שיכור,אני רוצה לדבר איתך, לתכנן אתך, להקשיב לך ולצחוק יחד", כתב בזוס וצירף צילום שלי בראשון ביוני,על פי אנקוויירר.

 

"אני בעצם רוצה להיות איתך! אז אני רוצה להירדם איתך ולהתעורר מחר ולקרוא איתך את העיתון ולשתות איתך קפה".

 

בחילופי דברים הוא סיפר לסאנצ'ס כי "האנרגיה והרעיונות והרוח שלה מדליקים אותו. "את עושה אותי לבן אדם טוב יותר. את מיועדת לי. אני יודע את זה בצורה ברורה יותר מכפי שידעתי אי-פעם", לדברי אנקווייר.

 

מסר נוסף נראה ממש כמו שיר אהבה אמיתי:

 

"אני אוהב הכל בך. אני אוהב את התמונות האחרונות, שלא מצליחות לצאת לי מהראש. אני משוגע עלייך וצריך להריח ולגעת בך. אני רוצה להחזיק אותך. אני אוהב את זה שאת חזקה, ואני אוהב את זה שאת פגיעה. הכל. הדבר היחיד שאני לא אוהב הוא לא להיות איתך".

 

מקנזי כמעט עלתה על השניים, כאשר הבחינה בשמות הנוסעים באחת הטיסות הפרטיות של בעלה וראתה שהשם היחידי שמופיע שם הוא, לורן סאנצ'ס. בזוס, שכרה חברת מסוקים, כדי שיצלמו מהאוויר תמונות של השניים במטוס. באותו יום, הם אכלו ארוחת ערב במסעדה בסנטה מוניקה ונראו מאוהבים ואפילו נגעו זה בזו ברוך מתחת לשולחן, לפי הצהובון. לסאנצ'ס יש שני ילדים מנישואין שונים ושני הזוגות שהיו חברים במשך שנים, מתגוררים בסמיכות בסיאטל. המשך יבוא.

 

צילום: getty