"זקן, סוטה ומטונף": ביל קלינטון מרייר על אריאנה גרנדה וחוטף

הרשת סערה בסוף השבוע האחרון והפעם לא בגלל הנשיא דונלד טראמפ אלא בשל נשיא אמריקאי אחר שהיה מרוצה יותר מדי מהופעתה של הזמרת הצעירה

קלינטון התבלבל וחשב שהגיע למועדון חשפנות
קלינטון התבלבל וחשב שהגיע למועדון חשפנות | צילום: רויטרס

נשיא ארצות הברית לשעבר, ביל קלינטון, נראה נפעם בשישי האחרון במהלך ההלוויה של זמרת הסול, אריתה פרנקלין בדטרויט, אך לאו דווקא בגלל הארוע המרגש: הוא שמח מהופעתה של אריאנה גרנדה, שהופיעה בדיוק מולו.

 

הפלייבוי של הפוליטיקה האמריקנית, שידוע בכינויו הרבים ובסקנדלי המין שלו, בקושי הצליח להסיר את עיניו מכוכבת הפופ בת ה-25.

 

במהלך הלהיט של מלכת הנשמה "natural woman", ששרה אריאנה, קלינטון חייך מאוזן לאוזן והגניב מבט מהיר אל ירכיה - מבט שכל העולם ואשתו שמו לב אליו. באינטרנט מיהרו להגיב בשאט נפש ובמהרה הופצו תגובות כמו: "נסו לא להקיא בפה", "אדם זקן סוטה שלא השתנה בכלל".

 

אריאנה קיבלה עוד התקף של תשומת לב לא רצויה, לאחר הופעתה, כאשר הבישוף צ'ארלס ה' אליס השלישי כרך את זרועו סביב גבה, ואחר כך חפן שוב ושוב את קצות אצבעותיו אל הצד של חזה הימני. אליס התנצל לאחר מכן בטענה, "אולי עברתי את הגבול, אולי הייתי יותר מדי ידידותי".

 

הכומר שלא טומן את ידיו בגלימה
הכומר שלא טומן את ידיו בגלימה | צילום: getty

ואם כל זה לא מספיק - הבישופ אליס הצליח להעליב את הקהילה ההיספנית והזמרת גם בדרך נוספת. "בתי בת ה-28 אומרת לי 'אתה כל כך זקן בגיל 60'", הוא סיפר, "כשראיתי שיש בתוכנית את אריאנה גרנדה, חשבתי שמדובר במנה חדשה בתפריט של 'טאקו בל'".

 

לאחר מכן, כאמור, התנצל אליס על הערותיו והתנהגותו.

 

היא עושה הופעות פרטיות?
היא עושה הופעות פרטיות? | צילום: getty