"הוא אמר שאני הפנטזיה שלו": פרטים חדשים על פרשת אסיה ארג'נטו

השחקנית האמריקנית, ממובילות מחאת MeToo, טענה בתגובה לפרסום בניו יורק טיימס כי לא קיימה יחסים עם קטין מקליפורניה. TMZ חושף תכתובות ותמונה שמעידים אחרת

אסיה ארג'נטו, שחקנית אמריקנית
אסיה ארג'נטו, שחקנית אמריקנית | צילום: רויטרס

לאחר המבוכה שנרשמה בהוליווד עקב הפרסום בניו יורק טיימס ביום ראשון, ולפיו השחקנית האמריקנית אסיה ארג'נטו - ממובילות מחאת #MeToo - תקפה מינית קטין ושילמה לו מאות אלפי דולרים בדמי שתיקה, נחשפים היום פרטים חדשים בפרשה.

 

אתר TMZ מפרסם היום תמונה ובה מצולמת ארג'נטו לצד ג'ימי בנט, שהיה בן 17 בעת צילום התמונה - לאחר שקיימו יחסי מין במלון בקליפורניה בשנת 2013. בנט היה אז קטין, כך שקיום יחסים עמו מצד ארג'נטו היווה עבירה פלילית.

 

ארג'נטו טענה בתגובה לפרסום כי לא קיימה יחסים עם הצעיר, אבל פרט לתמונה, פורסמו היום גם תכתובות שלה עם ידיד או ידידה בעקבות הדיווח מהימים האחרונים, שמהם מצטיירת מציאות שונה. "עשיתי איתו סקס, זה הרגיש מוזר", כתבה בהודעה שנשלחה בשעה 4:33 לפנות בוקר, על פי הדיווח, "לא ידעתי שהוא קטין עד שהגיע המכתב מעורך דינו, שהתפרסם בניו יורק טיימס. הילד החרמן קפץ עליי".

 

בנט איים בתביעה, ואז, על פי הדיווחים, הועברו לצעיר 380 אלף דולר - אותם שילם אנתוני בורדיין, בן זוגה של השחקנית, שהלך לעולמו מוקדם יותר השנה.

 

על פי התכתובות בין ארג'נטו לאדם שאיתו הסתמסה, הצעיר כתב לה מכתב תודה לאחר המפגש המיני. "אני אוהב אותך בכל לבי, אני כל כך שמח שנפגשנו שוב", כתוב בפתק שצורף, כאשר השחקנית מנסה להוכיח שלא תקפה מינית את הצעיר אלא שהיה מדובר על מין בהסכמה הדדית. "זה מה שהוא כתב לי לאחר מכן", סיפרה על הפתק והמשיכה, "והוא המשיך לשלוח לי תמונות עירום כל השנים האלה, עד שבועיים לפני שהגיע המכתב מעורך הדין". היא תיארה גם את האקט עצמו: "לא היה שם אונס, אבל קפאתי. הוא היה למעלה. הוא אמר לי אחר כך שאני הפנטזיה שלו מאז גיל 12".

 

עורכי דינה של ארג'נטו לא מסרו תגובה לפרסום.