ביונסה קיבלה שליטה על שער "ווג" - ועשתה היסטוריה

בזכות הזמרת המפורסמת, ולראשונה מזה 126 גליונות, יצלם את שער גיליון ספטמבר הקרוב של מגזין האופנה הנחשק צלם אפרו-אמריקאי, אותו בחרה ביונסה בעצמה. מרגש

בחרה בצלם אפרו אמריקאי
בחרה בצלם אפרו אמריקאי | צילום: אינסטגרם

העורכת הראשית של מגזין האופנה "ווג", אנה ווינטור, החליטה להעניק לכוכבת רשות, שלא ניתנה לאף דוגמנית שער אחרת מאז שהמגזין קיים, לבחור את הצלם שיצלם אותה לתמונת השער. ביונסה לקחה את ההזדמנות בשתי ידיים ועשתה בחירה פורצת דרך: למרות שהמגזין הנחשק קיים כבר 126 שנים, זו הפעם הראשונה בה יופיעו בו תמונותיו של צלם אפרו-אמריקאי בשער.

 

הצלם שביונסה בחרה הוא טיילר מיטשל בן ה-23, שכבר הותיר את חותמו בתעשיית האופנה כשצילם לקמפיינים של מעצב האופנה מארק ג'ייקובס ומותג העל ג'יבנשי.

 

כתבות קשורות


ההפתעה של ביונסה וג'יי-זי: אלבום משותף, עם סוד משפחתי שנחשף |17.06.18
סכסוך משפחתי: הקליפ החדש של ג'ייזי שחושף את הבגידה בביונסה |01.01.18
הלם: מיהי השחקנית שנשכה את ביונסה תחת השפעת סמים? |29.03.18

 

הסיבה בגללה בחרה ביונסה דווקא במיטשל הצעיר לצלומי שער המגזין עדיין אינה ידועה, אך אולי זה קרה בזכות מה שהצלם הצעיר אמר על עצמו כשהתראיין לניו יורק טיימס בדצמבר האחרון: "אני מציג אפרו-אמריקאים בצורה ממשית וטהורה. יש מבט כן בתמונות שלי".

 

ביונסה כיכבה על שער מגזין "ווג" כבר מספר פעמים בעבר, כאשר בפעם האחרונה, בשנת 2015, צילם אותה מריו טסטינו. הצלם הוותיק שצילם רבות עבור המגזין, הושעה מתפקידו לאחר שהואשם על ידי נשים בהטרדות מיניות. ביונסה אף כיכבה על שער "ווג" גם בשנים 2013 ו-2009.

 

כך היה נראה השער האחרון של ביונסה ב"ווג":

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

מעניין איך ייראה השער הפעם... נעדכן.