כוכב נולד: האחים ג'ונאס, פול ווקר ומרדית' גריי מצטרפים לשדרת הכוכבים של הוליווד

שדרת הכוכבים בהוליווד מתחדשת עם לא פחות מ-24 כוכבים נוספים שיעטרו את הרחוב הכי מפורסם בעולם החל מהאחים ג'ונאס, אומה תורמן ופול ווקר המנוח ועד למינדי קאלינג ולני קרביץ. כל הפרטים

London,,uk.,june,08,,2019:,jonas,brothers,poses,on,the

שדרת הכוכבים בהוליווד נחשבת לאחת האטרקציות הפופולריות בארה"ב, ומעת לעת היא מתחדשת עם אמנים ואנשי תרבות שהגיעו להישגים משמעותיים בתחומם (יש כאלו שיגידו שאין קשר להישגים אלא אלה ששילמו מספיק כסף עבור הכוכב).

עוד בתרבות ובידור:

תחייה מחדש: מה אנחנו יודעים עד כה על האלבום החדש של ביונסה?

ג'ון סנואו יודע הכל: קית' הרינגטון בכה כשגילה מה יקרה בסוף "משחקי הכס"

ג'סטין ביבר מספר על ההתמודדות עם התסמונת ששיתקה את פניו: "ישו איתי"

24 אנשי תרבות יזכו למשבצת במדרכה המפורסמת משלל קטגוריות תרבות שונות החל מקולנוע, טלוויזיה, תיאטרון וכדומה. בתחום הקולנוע מצטרפים לשדרה אומה תורמן, ווינס ווהן, לודאקריס, ביל פולמן, הבמאי ג'ון ווטרס ("היירספריי", "Pink Flamingos ו-Cry Baby). יחד עם השחקנית חואניטה מור שהלכה לעולמה ב-199, והשחקן פול ווקר מסדרת הסרטים "מהיר ועצבני" שמת בתאונת דרכים ב-2013.

Los,angeles, ,jun,13:,ellen,pompeo,arrives,for,the
משולחן הניתוחים לשדרה הכוכבים. אלן פומפאו | צילום: shutterstock

Cannes,,france, ,may,14:,actress,uma,thurman,attends,the
אומה תורמן | צילום: shutterstock

בתחום המוזיקה מי שזוכים לכוכב הנחשק הם האחים ג'ונאס, לני קרביץ, מארק אנתוני, בלייק שלטון, צ'ארלי ווילסון ושילה אי. בתחום הטלוויזיה מקבלים השחקן והבמאי ג'ון פברו כוכבת המשרד", מינדי קאלינג, מרטין לורנס, ראלף מאצ'יו, חבר הקאסט המקורי של SNL גארט מוריס והשחקנית הראשית של "האנטומיה של גריי" אלן פומפאו.

Beverly,hills, ,feb,24:,mindy,kaling,at,the,2019
מינדי קלינג | צילום: shutterstock

"הפאנל בחר בקפידה את האנשים המוכשרים האלו, אנחנו לא יכולים לחכות לחגוג אותם בזמן שהם הופכים לחלק מההיסטוריה של הוליווד", סיפרה אלן קיי.