קים קרדשיאן חושפת: אלו הטיפולים שעשיתי בפנים

אחרי אינסוף שמועות וספקולציות, האישה המפורסמת ביותר בעולם חושפת בריאיון מיוחד למגזין Allure אילו הליכים היא באמת עברה בפניה: "מעולם לא עשיתי מילוי - לא בשפתיים ולא בלחיים"

קים קרדשיאן
קים קרדשיאן מאחורי הקלעים של התוכנית של ג'ימי פאלון | צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן

בריאיון מיוחד שערכה למגזין הנחשב Allure, קים קרדשיאן מספרת שלמעט בוטוקס, היא מעולם לא עברה הליכים רפואיים בפניה: "יש לי קצת בוטוקס כאן", סיפרה קים והצביעה על הרווח בין הגבות. "מעולם לא עשיתי מילוי לשום דבר בפנים. לא מילוי לשפתיים, לא מילוי ללחיים", סיפרה קים לכתבת. "מעולם גם לא הארכתי את הריסים שלי, הוסיפה.

עוד בתרבות ובידור:

בריאיון היא סיפרה על שגרת הטיפוח התובענית שהיא מקיימת כל לילה, אחרי שילדיה הולכים לישון. "זה חשוב לי. מאוד חשוב לי להיראות טוב. כנראה שזה חשוב לי יותר מל-90 אחוז מהאנשים בעולם, וזה לא קל כשאת גם אמא, ומותשת בסוף כל יום. אני מטפלת בעצמי כל לילה, ואחרי שכולם נרדמו אני עושה טיפולי לייזר", מספרת קים.

Kim Dress
קים קרדשיאן בשמלת מרילין מונרו | צילום: מתוך האינסטגרם של קים קרדשיאן

יחד עם שגרת הטיפוח והשאיפה התמידית להיות יפה וצעירה, קים מודה שהיום היא שלמה עם העובדה שהיא לא מושלמת:" אני לא אוהבת את הידיים שלי, הן מקומטות ודוחות. אבל חייתי את חיי. החלפתי כל כך הרבה חיתולים עם הידיים האלו, חיבקתי את התינוקות שלי - אז אני בסדר עם זה", הסבירה קים. "זה לא אומר שלא אשאף תמיד לשלמות, אבל יש רגע בחיים שאת מבינה שהבריאות יותר חשובה מכל דבר אחר", סיכמה.