ביונסה, לפנייך: עשרה סלבריטאים שהם הורים לתאומים

הרבה לפני שקווין בי ובעלה וג'ייזי אחזו בשני תאומים קטנטנים, זוגות רבים בהוליווד הפכו להורים לשניים בבת אחת. צפו ברשימה

זמן צפייה: 00:35
אחרי חודשים ארוכים של ציפייה, העולם סוער סביב לידת התאומים המרגשת של ביונסה וג'יי זי שהתפרסמה אמש (א') ואכן מדובר בחדשות משמחות. אבל למרות שכולם משתתפים בשמחתם של אחד הזוגות הכי אהובים ונוצצים בתעשיית הבידור, זאת אינה הפעם הראשונה שסלבריטאים הופכים להורים לשני אחים שחלקו זמן  משותף ברחם. ומסתבר שמדובר בתופעה נפוצה בשדרת הכוכבים. קבלו עשרה סלבריטאים שאולי לא ידעתם שהם הורים לתאומים: לפני שהתגרשה בפעם השלישית בחייה, ג'ניפר לופז ובעלה דאז מארק אנתוני הביאו לאוויר העולם את מקסימיליאן דיוויד ואמה מריבל שחוגגים השנה יום הולדתם התשיעי.

Mothers Day!!! ???#proud mama #grateful Happy Mother's Day to all the beautiful Mamas!!

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

עוד ברשת תרבות ובידור: הסינגל החדש של עומר אדם: "פרדייז" כך נראים היום האקסים של "חברים" גל אמיתי מציג את החברה החדשה שלו ב-2009 נישאה הזמרת מריה קארי למנחה הטלוויזיה ותוכניות הכישרונות ניק קאנון. ב-2011 השניים הביאו לאוויר העולם תאומים, בן ובת עם שמות מקוריים במיוחד, מורוקן ומונרו.
מריה קארי,בעלה לשעבר והתאומים
ב-2010 השחקן וכוכב "איך פגשתי את אמא", ניל פטריק האריס ובן זוגו דיויד בורטקה הביאו לעולם באמצעות אם פונדקאית, תאומים בנים הנקראים גדעון סקוט והרפר גרייס.
ניל פטריק האריס
המשפחה המאושרת
בשנה האחרונה אימצה מלכת הפופ מדונה, זוג תאומות ממלוואי, אסתר וסטלה, בנות ה-4. זוג התאומות המתוקות הצטרפו לילדיה של מדונה: הביולגיים: לורדס ורוקו, והמאומצים מרסי ודיויד.  

I Just Can't! ???????

A post shared by Madonna (@madonna) on

למרות הדמיון העז לאחיו ליאם, השחקן האוסטרלי החתיך וכוכב סרטי גיבורי העל ת'ור, כריס המרסוורת', הוא אינו תאום בעצמו אבל הוא הורה מאושר לשני בנים תאומים בני 3 מאשתו השחקנית והדוגמנית הספרדייה אלזה פטאקי. לשניים יש גם בת בכורה בת 5.  
השחקנית האהובה ג'וליה רוברטס ובעלה הצלם דניאל מודר, חובקים זוג תאומים, בן ובת מאז שנת 2004. הייזל ופיניאס מודר חוגגים השנה את יום הולדתם ה-12. לבני הזוג ילד שלישי, הנרי בן העשר.
אמא ג'וליה
לגרושים הנוצצים בראד פיט ואנג'לינה גולי יש שישה ילדים משותפים. מדוקס בן ה-14, פקס בן ה-11, זארה בת ה-10, שיילו בת ה-9 וסוגרים את הרשימה התאומים נוקס וויויאן בני ה-7.
בימים יפים יותר. פיט-ג'ולי באנץ'
ב- 1997 התחתנה שרה ג'סיקה פרקר עם השחקן מת'יו ברודויק,  בנם הראשון ג'יימס וילק ברודריק נולד ב-2002. ב-2009, נולדו לזוג תאומות בעזרת אם פונדקאית, טבית'ה ומריון לורטה.
זוג מנצח. שרה ג'סיקה פרקר ומת'יו ברודויק
ב-2008 הזמר הלטיני וההומוסקסואל המוצהר, ריקי מרטין, הביא לאוויר העולם באמצעות אם פונדקאית את הבנים התאומים מת'איו וולנטינו.
התאומים החמודים של ריקי מרטין
צמד השחקנים אנה פ'קווין וסטפן מוייר הכירו על סט הצילומים של סדרת הערפדים "דם אמיתי". מוייר לחש "סוקי..." ופ'קווין מיד התאהבה. הם התחתנו ב-2010, וב-2012 נולדו להם תאומים, בת ובן, פופי וצ'רלי.