אחרי שנתיים של זוגיות: צ'נינג טייטום וזואי קרביץ מאורסים

השחקנית הגיעה למסיבת ליל כל הקדושים ונצפתה עם טבעת אירוסין על ידה • מוקדם יותר השבוע השניים עוררו סערה של ממש, עם תחפושת שהזכירה לרבים את המלחמה המתחוללת בישראל: "התלבשו כמו חמאס, איזה מנותקים"

בשורות משמחות מעבר לים: שנתיים אחרי שהחלו לצאת, השחקן צ'נינג טייטום והשחקנית זואי קרביץ מאורסים - כך פורסם היום (שלישי) בכלי התקשורת בארצות הברית. הבשורה התגלתה לאחר שקרביץ בת ה-34 נצפתה עם טבעת אירוסין על ידה במסיבת ליל כל הקדושים אותה אירחה לא אחרת מקנדל ג'נר.

השמועות על הזוגיות של השניים התחילו להגיע באוגוסט 2021, בזמן שעבדו יחד על הסרט "Pussy Island" אותו קרביץ ביימה. אז, מצלמות הפפראצי תפסו אותם נוסעים יחד על האופנוע של טייטום ברחבי ניו יורק. בריאיון עבר, קרביץ סיפרה כי היא חיבבה את בן זוגה עוד לפני שהכירה אותו במציאות - וזו הסיבה שהיא ליהקה אותו לסרט שלה: "הרגשתי שהוא פמיניסט עוד מרחוק, בגלל זה נמשכתי אליו ורציתי להיפגש איתו".

בתחילת השבוע השניים עוררו סערה של ממש: בני הזוג הגיעו למסיבת האלווין בתחפושת בהשראת סרט האימה "התינוק של רוזמרי", כשקרביץ בדמותה של מיה פארו וטייטום מחופש לתינוק. בצל המלחמה המתחוללת בישראל, התחפושת הזכירה לרבים את הטבח הנורא שאירע בתושבי העוטף - והתגובות נגדם לא איחרו לבוא. "התלבשו כמו חמאס", כתבה אחת, "איזה מנותקים".

קרביץ וטייטום מעדיפים לשמור על הזוגיות שלהם פרטית עד כמה שניתן, כך למרות שהם יחד שנתיים - הם כמעט ולא נראים יחד על השטיח האדום. בעבר, קרביץ הייתה נשואה לשחקן קרל גלוסמן והתגרשה ממנו בינואר 2021; גם טייטום היה נשוי במשך עשור לג'נה דיואן (כוכבת הסרט "סטאפ אפ"), ולשניים בת משותפת בת 10.