למרות אינספור בגידות: קלואי קרדשיאן מצפה לילד שני עם טריסטן תומפסון

אחרי שבגד בה לעיני כל העולם רגע לפני לידת בתם הבכורה באפריל 2018 - ואחרי שבדצמבר האחרון גילתה שהכניס להיריון את המאמנת האישית שלו, קלואי קרדשיאן והאקס טריסטן תומפסון מצפים לתינוק באמצעות הליך פונדקאות, על-פי דיווחים מעבר לים

קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון עם בתם טרו
קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון עם בתם טרו | צילום: מתוך האינסטגרם

מבולבלים? גם אנחנו. קלואי קרדשיאן והאקס הבוגדני טריסטן תומפסון מצפים לילד שני יחד באמצעות אם פונדקאית שנכנסה להריון בנובמבר האחרון. "קלואי מרגישה אסירת תודה לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כל-כך יפה", כך מקורות רבים מאשרים היום (חמישי) לחדשות ערוץ E!. "ברצוננו לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואי תוכל להתמקד במשפחתה", ביקש אחד המקורות בשמה.

כתבות נוספות בתרבות ובידור:

כזכור, קלואי וטריסטן הביאו לעולם את בתם הבכורה, טרו, כבר באפריל 2018. מה שעצוב היה שבמקום שהשמחה סביב הלידה תאפוף את הזוג המאושר בזמנו, נודע לקלואי מספר ימים לפני האירוע המרגש, כי בן זוגה בזמנו ושחקן הכדורסל המצליח בוגד בה. זאת היא גילתה מול כל העולם בסרטון שהופץ לאתר הרכילות TMZ, בו טריסטן נראה מתגופף במועדון לצד 2 בחורות. תקרית הבגידה בסמוך להולדת הבת טרו חוללה סערה ענקית בעולם הבידור, שנראתה גם על המסך באחת העונות של "משפחת קרדשיאן". נזכיר, למי שכבר הספיק לשכוח, שבאותו הפרק קים קרדשיאן, שבדיוק צילמה טסטמוניאלס לסדרת הריאליטי, נחשפה לראשונה במשפחה לסרטון המביך בו נראה טריסטן עם אותן בחורות.

רגע לפני הולדת בתם הבכורה טרו
צילום: מתוך האינסטגרם של קלואי קרדשיאן

לעומת משפחתה, שרצתה לערוף את ראשו של טריסטן (בלשון המעטה) ולנתק איתו כל קשר, קלואי החליטה, לטובת בתה שנולדה רגע אחר השערורייה, לתת צ'אנס נוסף לזוגיות עם טריסטן ולנסות לגדל אותה יחד.

אמנם, שערורייה מס' 2 יצאה לדרך כחצי שנה לאחר מכן, כאשר נודע לקלואי ולכל המשפחה, שג'ורדן וודס, חברתה הטובה ביותר של קיילי (האחות הקטנה) התנשקה עם טריסטן במסיבה פרטית בפברואר 2019. האירוע זעזע את הביצה בהוליווד, כאשר כל המשפחה, וביניהן קיילי, ניתקו כל קשר עם ג'ורדן.מאז אותה תקרית, השניים נפרדו לתקופה ממושכת.

כשהגיעה הקורונה, השניים החליטו לחיות יחד כמשפחה בביתה של קלואי בלוס אנג'לס. זאת בעיקר לאור העובדה שכל אחד מהם גר בקצוות שונים בארה"ב וכי טיסות נאסרו בגלל מגבלות המגיפה. בעקבות המעבר למגורים משותפים, הופצו שמועות רבות שהשניים חזרו לקשר רומנטי. טריסטן מעולם לא הסתיר את רצונו הגדול  לחזור לקלואי, אבל קלואי עדיין התקשתה לסמוך עליו עד הסוף.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tristan Thompson (@realtristan13)

למרות הכול, השניים בסופו של דבר החליטו לחזור לפני כשנה וחצי, שם נולד הרצון גם להביא ילד נוסף לעולם. אחרי שקלואי התקשתה להיכנס להיריון בצורה טבעית, השניים החליטו להתחיל בתהליך פונדקאות, בדיוק כפי שאחותה הגדולה קים, הביאה את שני ילדיה הקטנים, שיקגו וסאלם.

אם הצלחתם להגיע עד לכאן ועוד לא איבדתם את עצמכם בהשתלשלות האירועים המורכבת, אז בדצמבר האחרון, שוב לעיני המצלמות של העונה החדשה של "הקרדשיאנס" ב-Hulu, גילתה קלואי להפתעתה (אם תרצו) כי טריסטן הכניס להיריון את המאמנת האישית שלו ונולד לו ילד.  קלואי החליטה שוב להיפרד מטריסטן, על אף שהשניים התחילו את תהליך הפונדקאות כחודש לפני הגילוי המרעיש. "תהליך הפונדקאות לא אומר שהשניים חזרו להיות יחד", דאג להבהיר אחד המקורות.