ג'סטין ביבר מספר על ההתמודדות עם התסמונת ששיתקה את פניו: "ישו איתי"

הזמר שיתף כיצד עוברים עליו הימים האחרונים, כשבוע אחרי שאובחן עם תסמונת רמזי-האנט: "דרך אי-הנוחות שבמצב מצאתי נחמה במי שעיצב ומכיר אותי" • ביבר, שביטל כמה מהופעותיו עד שיחלים, חתם את דבריו בנימה אופטימית: "יודע שהסערה תחלוף"

ג'סטין ביבר | צילום: שאטרסטוק

"אני יודע שהסערה תחלוף, אבל בינתיים ישו איתי": פחות משבוע אחרי שלקה בתסמונת רמזי-האנט ששיתקה חצי מפניו, הזמר ג'סטין ביבר סיפר אמש (רביעי) כיצד עוברת עליו התקופה המורכבת הזו, והביע אמונה כי זו רק שאלה של זמן עד שיחלים. "רציתי לשתף קצת איך הרגשתי", כתב ביבר בפתח הסטורי שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו. "בכל יום המצב השתפר, ודרך אי-הנוחות שבמצב מצאתי נחמה במי שעיצב אותי ומכיר אותי".

ביבר בן ה-28, שלא פעם דיבר על האמונה באלוהים שסייעה לו לעבור ימים קשים, גילה כי גם הפעם הוא נשען על האל בזמן שמנסה להתרפא. "נזכרתי שהוא מכיר את כולי. הוא מכיר את החלקים האפלים ביותר שבי והוא מקבל אותי כל הזמן אל זרועותיו האוהבות. נקודת המבט הזו נתנה לי שלווה במהלך הסערה הנוראית שבה אני נמצא. אני יודע שבסוף הסערה תחלוף, ובינתיים ישו איתי".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

הזמר הקנדי חשף ביום שישי כי הוא אובחן כסובל מתסמונת רמזי-האנט הנגרמת מווירוס הרפס זוסטר, וכי כתוצאה מכך חצי מפניו שותקו. ביבר, שדחה כמה מהופעותיו עד שיחלים, סיפר אז כי הוא לא יכול למצמץ בעינו הימנית, וכי כל אותו צד בפנים משותק. "קשה לי יותר ויותר לאכול וזה מאוד מתסכל. בבקשה תתפללו עבורי", אמר אז. "אני מאמין וסומך על אלוהים שיש סיבה לכל זה".