הבן של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט פותח על אביו: "אתה אדם נורא ובזוי"

בסטורי שלו לרגל יום האב, פאקס יצא בחריפות נגד אביו המאמץ, וכתב: "אתה מוכיח את עצמך כל פעם מחדש כאדם נורא ובזוי. אין לך שום התחשבות או אמפתיה כלפי ארבעת ילדיך הקטנים ביותר שרועדים מפחד בנוכחותך"

בראד פיט
בראד פיט | צילום: שאטרסטוק

בנם המאומץ של אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט, פאקס ת'יאן ג'ולי-פיט, כינה את אביו "חור תחת ברמה עולמית" ו"אדם נתעב" שגרם לארבעת ילדיו הקטנים "לרעוד מפחד" - כל זה בסטורי שהעלה בעמוד האינסטגרם הפרטי שלו בשנת 2020 לרגל יום האב. פאקס היה אז בן 16.

בפוסט, שהגיע בבלעדיות לאתר הדיילי מייל ופורסם על ידי המגזין היום (שלישי), כתב פאקס על אביו כי "הפכת את חייהם של הקרובים לי ביותר לגיהינום תמידי. אתה יכול להגיד לעצמך ולעולם מה שאתה רוצה", הוא הוסיף, "אבל האמת תצא לאור מתישהו". פאקס, בן 19 כיום, קינח את התקף הטנטרום שלו בברכה סקרסטית: "אז יום אב שמח, בן אדם נורא".

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

כזכור אנג'לינה ג'ולי אימצה את פאקס מבית יתומים בהו צ'י מין סיטי, וייטנאם, בשנת 2007. הוא היה אז בן שלוש וננטש כתינוק על ידי אמו הביולוגית שהייתה מכורה להרואין. בראד אימץ אותו רשמית שנה לאחר מכן. כשפיט וג'ולי נפרדו בשנת 2016, שנתיים בלבד לאחר שנישאו בטקס פרטי בצרפת, הילדים נשארו עם אמם. הפרידה התרחשה על רקע מריבה שאירעה בין פיט לבנו הבכור מאדוקס, עת טסה המשפחה במטוס פרטי.

לפי הפוסט של פאקס, ניתן להניח כעת כי מערכת היחסים בין מאדוקס לפיט היא לא היחידה שהשתבשה לחלוטין, שכן לדברי פאקס - אביו המאמץ הפך את חייו ל"גיהנום". הסטורי לווה בתמונה של פיט מקבל אוסקר על תפקידו בסרט "היו זמנים בהוליווד" שביים קוונטין טרנטינו, בטקס שנערך כארבעה חודשים לפני התקף הזעם של פאקס.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B UA (@eveningmaid)

 

מקורב למשפחת ג'ולי אישר לדיילי מייל שהחשבון הפרטי באינסטגרם אכן שייך לפאקס. "זה החשבון שהוא משתמש בו לחברים מבית הספר בעיקר. הוא אף פעם לא אומר הרבה על ההורים שלו, הוא שומר את עצמו לעצמו, אז זה היה יוצא דופן", טען המקורב.

בסטורי שלו, פאקס כינה כאמור את אביו המאמץ "חור תחת ברמה עולמית", והוסיף: "אתה מוכיח את עצמך כל פעם מחדש כאדם נורא ובזוי. אין לך שום התחשבות או אמפתיה כלפי ארבעת ילדיך הקטנים ביותר שרועדים מפחד בנוכחותך. אתה לעולם לא תבין את הנזק שעשית למשפחה שלי כי אתה לא מסוגל לעשות זאת".

ארבעת הילדים הצעירים ביותר, שפיט גרם להם לרעוד לטענתו של פאקס, הם זהרה, כיום בת 18, ושלושת הילדים הביולוגיים של בני הזוג, שיילו (17) והתאומות בנות ה-15 וויויאן ונוקס.

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי
בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי | צילום: שאטרסטוק

כידוע, הזוג שפעם היה ידוע בשם "בראנג'לינה" מסובך בקרבות גירושין מאז הודיעו על פרידה, ולמרות שלג'ולי הייתה בתחילה משמורת מלאה על הילדים - ההסכם בוטל ומשנת 2021 התאפשרה לפיט משמורת משותפת. זמן קצר לאחר מכן התגלה כי לג'ון אודרקירק, השופט שהיה אחראי על התיק, קשרים עסקיים אדוקים עם עורכי הדין של פיט, וכתוצאה מכך הוא נפסל מהתיק והמשמורת הוחזרה לג'ולי כשפיט ראשי לערוך "ביקורי משמורת" בלבד.

פיט נחקר גם על ידי ה-FBI בגין האשמות על התעללות בילדים בעקבות המריבה לכאורה עם מדוקס במטוס הפרטי, ובהמשך סיפר מקורב לבני הזוג למגזין "פיפל", שפיט היה שיכור באותה העת. "זה היה ויכוח בין הורה לילד שלא טופל בצורה נכונה והסלים יותר ממה שהיה צריך". ג'ולי עצמה אמרה לרשויות שפיט התנהג "כמו מפלצת" במטוס.

פיט נוקה לאחר מכן מכל ההאשמות ומאז גם הפסיק לשתות ולעשן קנאביס. למרות שמעולם לא דיברו בפומבי על התקרית, ג'ולי אמרה למגזין ווג ב-2021 שהיא זרקה את פיט למען "רווחת משפחתה". בני הזוג עדיין מתכתשים בבית המשפט בקרב שנוי במחלוקת על 350 מיליון דולר, שווי הכרם שהם קנו יחד בצרפת. ג'ולי מכרה את החצי בבעלותה, כינתה את האקס שלה "בריון" שפעל רגשית, ואילו פיט האשים אותה בהשתלטות עוינת על העסק. פאקס נשאר צמוד לאמו ונראה איתה לאחרונה בניו יורק, שם שהתה בזמן שעבדה על הפרויקט האופנתי החדש שלה Atelier Jolie. לאחרונה, פאקס סיים את לימודיו בתיכון אך בחר לדלג על טקס הסיום כדי להימנע מפפראצי.