"העשן היה בכל הבית והאש גדלה": שריפה פרצה בביתם של מאור ומירן בוזגלו

אשת הכדורגלן ואושיית הרשת סיפרה לעוקביה ברשת על הלילה המלחיץ שעבר עליה ועל בני משפחתה: קצר חשמלי הוביל לשריפה של ממש ולהזעקתם של מכבי האש, המשטרה והפרמדיקים של מד"א. "אם לא הייתי מתעוררת, אני לא יודעת מה היה קורה"

מאור ומירן בוזגלו
מאור ומירן בוזגלו | צילום: שוקה כהן

תקרית מלחיצה אירעה אמש (שני) בביתם של הכדורגלן מאור בוזגלו ואשתו מירן: הכול החל כשמירן שמעה פיצוץ קטן מהמטבח. בצל הימים הטרופים שעוברים על מדינת ישראל ומלחמת חרבות ברזל שהחלה היום את יומה ה-23, מירן חשבה כי מישהו ירה מחוץ לביתה - אך לא האמינה לגודל האסון שכמעט התרחש אצלה במטבח.

"איך אתחיל לספר לכם מה היה לנו בלילה?", כתבה בסטורי שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה. "כולם רדומים וגם אני, ואז שמעתי רעש של פיצוץ קטן (יודעים מה זה בימים כאלו, ישר חשבתי ירייה). אנחנו ישנים למטה. קמתי מהמיטה, עמדתי ליד הדלת של החדר, ואני צועקת 'מי זה?'".

לכתבות נוספות:

אז, בעודה מסתכלת מעבר לחלון, היא אט אט מתחילה להריח ריח של שריפה. "אף אחד לא עונה לי", הוסיפה לספר. "אני אומרת למאור 'למה הם לא עונים לי?'. פתאום קפץ החשמל, הכול חשוך, ורעש של פיצוצים. לקחתי מהר את הטלפון להפעיל פנס ורצתי למעלה כשאני צועקת 'מי פה?'. ואתם כבר מבינים מה אני חושבת שקורה למעלה, כן?

צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מירן בוזגלו

"אחי שמע אותי צועקת, רץ אחריי. אני עולה למעלה ורואה הכל עשן סמיך ואש בכל המטבח. התחלתי לצעוק 'מהר, קומו יש שריפה בבית'. תוך כדי פתחתי את הדלת שנוכל לצאת מהר וחייגתי לכיבוי אש. בינתיים הוצאנו את הילדים החוצה, מסכנים שלי, נבהלו ממש. אחרי כמה דקות הגיעו כיבוי אש, משטרות, מד"א".

במזל, ובנס גדול, למשפחת בוזגלו שלום. "קרה לנו נס!", סיכמה. "אם לא הייתי מתעוררת, לא יודעת מה היה קורה. העשן היה בכל הבית והפך סמיך והאש גדלה". בדיעבד התגלה כי הסיבה לדליקה היא קצר חשמלי.