מתכוננים לליכודיאדה: מר עולם הישראלי יוני האנה במסר עוקצני למשטרה

וגם: בתו של יו"ר הקואליציה דוד ביטן באור הזרקורים, השגריר הבריטי מארח, המיזם שישנה לכם את החיים ועוד. המדור של האלפיון

זמן צפייה: 00:12
| גם השנה גויס מר עולם ויו"ר איגוד נאבא, מפתח הגוף, יוני האנה לקידום הליכודיאדה שתערך בינואר בשנה הבאה באילת. הפעם בצל החקירות השונות בממשלה, עוקץ האנה את המשטרה בסרטון. | היזם ומאמן הכושר אור דן יצא במיזם חדש לשינוי בהרגלי התזונה ושמירה על אורח חיים בריא בשם fit il. החברה שמה בראש פעילותיה את אורח החיים הבריא והרב תחומי שלנו. במיזם אפשר למצוא תפריטים שנכתבו על ידי דיאטניות בשיתוף דן שיותאמו לכל אחד ואחת. דן בעצמו היה בעבר נער שמן שעבר מהפך והפך לדוגמן פיטנס המשתתף בתחרויות שונות בארץ ובעולם ואת ההצלחה שלו הוא רוצה להעביר הלאה, שכולם יוכלו.
יוצא עם מיזם חדש. אור דן
יוצא עם מיזם חדש. אור דן
| כוכבת הערב: בצל חקירות אביה, ענבר ביטן, בתו של יו"ר הקואליציה דוד ביטן, הגיעה אמש (ראשון) לאירוע השקת השפתונים החדשים של smashbox וזכתה באור הזרקורים של האירוע וזאת למרות נוכחותן של הרווקה הטריה שירן סנדל, החברה החדשה של סטטיק וכוכבות נוספות.
כוכבת הערב. ענבר ביטן
כוכבת הערב. ענבר ביטן
| עשרות חברים בכירים הגיעו למסיבת ההפתעה ליום הולדתו ה-50 של המנכ"ל הטרי של נעמן גרופ דודי כהן שנערכה באחוזת מרגו ברחובות. בין האורחים שהגיעו להגיד מזל טוב היה השף עומר מילר ובת הזוג שירנקה, מנכ"ל קבוצת גולף רביב ברוקמאייר, מנכ"ל אקספוז אמיר הברפלד וסמנכ"ל איזי מוכתר. מזל טוב
דודי כהן עם חיליק ואנה לסרי
דודי כהן עם חיליק ואנה לסרי
| השגריר הבריטי בישראל דיוויד קוורי ובן זוגו אלדו הנריקז, אירח בביתם את ההקרנה החגיגית הפרטית של פרטנר TV ונטפליקס לפרק הראשון של הסדרה The Crown. הגיעו מעבר למנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, שר התקשורת איוב קרא, נדב אבקסיס, הפרסומאי גיל סמסונוב, המפיקה  טמירה ירדני ונוספים.
דיוויד קוורי, איציק בנבנישתי ואיוב קרא
דיוויד קוורי, איציק בנבנישתי ואיוב קרא
טמירה ירדני
נדב אבקסיס
בקטנה: | מינוי חדש במתחם האירועים הדר סיטי טאואר: זאב קרן, מונה למנכ"ל מתחם האירועים. קרן בעברו שימש כסמנכ"ל מלון אלמא בזכרון יעקב, הקים וניהל את מתחם האווניו בקרית שדה התעופה והיה סמנכ"ל מלון דיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב. נשיא קבוצת הדר הפודים ובעלי המקום יואב ברין אמר על המינוי: ""אנו שמחים ומברכים על מינויו של זאב קרן כמנכ"ל המקום, אנו בטוחים שכניסתו לתפקיד,תמנף את מתחם האירועים ותמצבו כמקום מוביל בתחום הכנסים העסקיים והאירועים הפרטיים בישראל".
זאב קרן
זאב קרן
| לא שוכחים את החיילים: מנהלת קשרי קהילה בעמותה על שם מייקל לוין דרורית ניצני, מנכ"ל "אג'נדות" דפנה גיא שטגמן ואיש העסקים יאיר מלכה ערכו אירוע חגיגי ליריית הפתיחה שלהם לפעילות למען החיילים. מלכה מבעלי רשת קפה גרג החל ברשת בתי הקפה הנמצאת בבעלותו לתרום מכל קנייה בסך 5 שקלים תרומה לטובת החיילים.
דרורית ניצני, יאיר מלכה ודפנה גיא שטגמן. צילום: אלעד גוטמן
דרורית ניצני, יאיר מלכה ודפנה גיא שטגמן. צילום: אלעד גוטמן
רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר