טודו בום: בן אל תבורי בקמפיין חדש

שגיא ברייטנר חותם על עונה נוספת לצד רוסלנה רודינה, גיא פינס חוגג ונפרד וגם: מי השיק בושם חדש עם מייקל לואיס ומעיין אשכנזי? מדור של האלפיון

| הצמד המצליח – סטטיק ובן אל תבורי ממשיכים להוביל את הקמפיין של ה"ילדים של קסטרו" והפעם הם עשו זאת לצלילי "המקרנה" החדש. השניים התייצבו הבוקר (שני) על סט הצילומים של רשת האופנה בה לימדו השניים את הילדים שלקחו חלק בפעילות את ריקוד הטודו בום.
עונה נוספת. סטטיק ובן אל תבורי
מתכוננים לריקוד. סטטיק ובן אל תבורי
| כוכב "הישרדות" – שגיא ברייטנר ממשיך לקצור את פירות הצלחת. ברייטנר נבחר להיות הפרזנטור של רשת נעלי סקופ לצידה של הפרזנטורית רוסלנה רודינה בעונה נוספת. על פי החברה ברייטנר יכניס לכיסו כ-30 אלף שקלים לעונה.
שגיא ברייטנר ורוסלנה רודינה
| מתחת לרדאר הגיעו להקרנת סרטו החדש "First We Take Brooklyn"  של דני איי בישראל איש העסקים ובעלי רשת TAO המצליחה בארה"ב ג'ייסון שטראוס ושותפו נואה טפרברג. השניים הגיעו במיוחד לישראל במטוס פרטי עם חבריהם הטובים ולאחר מכן המריאו לאיביזה. הסרט המדובר של איי כמו כל אחד מהפרויקטים אותם ביים, בעל ניחוח ישראלי עם שחקנים ישראלים ולכן בחר גם את ההקרנה לערוך בישראל. הסרט עתיד לצאת בארה"ב בספטמבר השנה.
דני איי, נואה טפרברג, ג'ייסון שטראוס ונוספים
  עוד במשחקי הכסף  בחודש השביעי: בר רפאלי משיקה  קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק יקימו בית ישראל מירי בוהדנה מאושרת: עודד ואתי קובו ילדו בן | אמש השיקה קבוצת הקוסמטיקה לילית קוסמטיקה והעומד בראשה סמנכ"ל הסחר אורי בילט את הבושם החדש של פאקו רבאן, פיור אקס בשיתוף מגזין בלייזר. אל האירוע ההשקה הגיעו מעבר לאורי בילט ומנהלת השיווק של הקבוצה יעל בילט גם סמנכ"ל רשת סופר פארם דני לוזון, מייקל לואיס והחברה סוראיה, מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, רון אלוף ונוספים.
דני לוזון, יעל בילט ואורי בילט
| קצת לפני שהיא עולה לבמה בחמישי הקרוב לחמם את הצ'יינסמוקרס בישראל, אניה בוקשטיין הגיעה לסניף של הולנדיה במתחם דן דיזיין בבני ברק והתחדשה במיטה חדשה. הנזק: 57 אלף שקלים לא כולל הנחת סלב. מי שדאג לשירות ויאיפי לזרמת הוא מנכ"ל החברה אבי ברססט.
אניה בוקשטיין ואבי ברססט
אניה בוקשטיין ואבי ברססט
| במהלך טקס חגיגי שערכה רשת טיב טעם והעומד בראשה עדי כהן לעמותת "גדולים מהחיים", העניקה תרומה על סך 100,000 לאותה עמותה. את הצ'ק קיבל מנכ"ל העמותה ליאור שמואלי. התרומה היא חלק מפעיליות שונות של הרשת לעמותות השונות.
רוני גרין, עדי כהן, ליאור שמואלי ויוסי שליו. צילום: אלעד גוטמן
| ביי גיא: "ערב טוב עם גיא פינס" חגגו את סיום העונה ואת הפרידה מערוץ 10 ביום כיף שהתחיל באחד מהמלונות בהרצליה ואחר כך במסעדת מריפוסה בקיסריה של השפים חביב משה, יומי לוי ומאיר אלאלוף. הגיעו כל חברי המערכת רון אליאס, איריס שטיבלמן, נוי גביש,  דנה גרוצקי, אורטל עמר וכמובן גיא פינס. רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר