בכירי המשק חוגגים בהופעה של גאנז אנד רוזס

מי הם בר המזל שהתארחו במתחם ה- VIP ובית הקפה החדש של בנו של שר האוצר משה כחלון

| בין 60 אלף המעריצים שהגיעו לרקוד לצלילי שירי להקת גאנז אנד רוזס אמש (מוצ"ש) בפארק הירקון בתל אביב, היו גם בכירי המשק הישראלי אבל הם חגגו קצת אחרת. אותם הבכירים הוזמנו למתחם ה-VIP של ידיעות אחרונות ו-וואינט והיו אורחיו של מנכ"ל וואינט אבי בן טל. בין הבכירים היו מנכ"ל אוסם איציק צאיג, בעלי קסטרו גבי רוטר, שרון ומודי כידון, מנכ"ל אפריקה ישראל אורן הוד, מנכ"ל לובינסקי דני שביט, מנכ"ל איקאה שוקי קובלנץ, מנכ"ל ADD ירון ליכטנשטיין, מנכ"ל נספרסו משה מרי ובכירים נוספים. במתחם חיכה להם אלכוהול וקייטרינג של השף אביב משה. אחרי שהשביעו את רעבונם והתבשמו קלות מהאלכוהול, עברו למתחם הגולדן לטובת צפייה מקרוב בהופעה.
אבי בן טל ודני שביט. צילום: אמיר מאירי
דורון ספיר. צילום: רפי דלויה
יואב לימור וירון ליכטנשטיין. צילום: רפי דלויה
יורם מוקדי. צילום: רפי דלויה
גבי ואור רוטר. צילום: רפי דלויה
מודי ושרון כידון. צילום: רפי דלויה
| אל הקרנת הבכורה של סדרת הדוקו החדשה של ערוץ 8 "שיחת בנות" שנערכה בשישי האחרון בסינמטק בתל אביב הגיעו כל חבריו הטובים של יוצר הסדרה אורי סלעי. הגיעו הראל סקעת, מאיה בצלאל, עופר ניסים, גל אוחובסקי וכמובן מנכ"ל ערוץ 8 רינת קליין ובעלי הערוץ חיים סלוצקי.
חיים סלוצקי ורינת קליין
| יו"ר אגודת ידידי תאטרון הקאמרי ליאורה עופר ומנכ"ל התאטרון שמוליק יפרח אירחו את ידידי האגודה בשישי האחרון בתאטרון שם זכו לראות בבכורה את ההצגה "סוס אחד נכנס לבר" בכיכובו של דרור קרן. הגיעו דנה שבס ופרי גלעדי, שרון ומודי כידון, גליה אלבין, אלכס ומיכל אנסקי, אור הלר, תמר איש שלום, עו"ד ששי גז, איזי בורוביץ', עו"ד אלי זוהר ונוספים.
תמר איש שלום. צילום: איציק בירן
גליה אלבין ודרור קרן. צילום: איציק בירן
לאה גלובוס וגילה עירוני. צילום: איציק בירן
מיכל אנסקי, מאיה וולף ואור הלר. צילום: איציק בירן
שרון ומודי כידון. צילום: איציק בירן

עוד במשחקי הכסף 

מי הגיע לועידה של גלובס בתל אביב?  שני כהן ומר עולם הישראלי בקמפיין ראשון כוכבת הרשת בת ה-16 בקמפיין ראשון זאב רווח ונירו לוי בקמפיין חדש | נטו משפחה: עידן כחלון, בנו של שר האוצר משה כחלון, השיק בסוף השבוע האחרון את הסניף החדש של רשת קפה גרג בעיר חיפה בהשקעה של 2 מיליון שקלים. אל האירוע הגיע גם שר הכלכלה אלי כהן, מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד, אייל ברקוביץ' ואורחים נוספים.
שי באב''ד ויאיר מלכה. צילום: ראובן כהן
משה כחלון ואייל ברקוביץ'
רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר