ח"כ 007: מי התבלבלה בין דניאל קרייג ויואל רזבוזוב?

וגם: משלחת מאיטליה הגיעה לישראל, כוכבי מכבי תל אביב משמחים את ילדי בית החולים שניידר ועוד. המדור של האלפיון

יואב רזבוזוב ודניאל קרייג
|כבר תקופה ארוכה, לא מעט טוענים שח"כ יואל רזבוזוב הוא הכפיל של ג'יימס בונד – דניאל קרייג, ואם זה לא הרשים עד עכשיו, אז הבלבול הבא ירשים יותר. רזבוזוב לקח את שתי בנותיו לצפות באחד מהסרטים בקולנוע, במקום היו תלויים פוסטרים של קרייג, מה שהוביל את בתו הקטנה לומר לו "אבא הנה תמונה שלך", תוך כדי שהיא מצביעה על הפוסט בו מופיע קרייג. הח"כ כמובן עשה מיד סלפי עם בונד.
דומים? יואל רזבוזוב בסלפי עם קרייג
דומים? יואל רזבוזוב בסלפי עם קרייג
עוד סיפר רזבוזוב למשחקי הכסף כי "כששלחתי את התמונה הזו בוואטצאפ המשפחתי, סבתא שלי כתבה "למה אתה כל כך רציני?" אפילו היא לא זיהתה שאנחנו לא אותו אדם". אז אם בהפקת הסרט הבא יצטרכו כפיל, הם ידעו למי לפנות. | עמותת "חיים אלון" שמטרתה מימון מחקרים ופיתוח תרופות להצלת הילד אלון לוי שי בן ה-7 החולה במחלת ניוון שרירים קשה, זכתה לתרומה מיצרנית המזון מיה. החברה תרמה 50 אלף משלוחי מנות ללא גלוטן שימכרו ברחבי הארץ. בעלי החברה עמי ורטהיימר הגיע ביחד עם בנו איתי לבית הספר ברנקו וייס במודיעין לעזור באריזות.
עמי ואיתי ורטהיימר
עמי ואיתי ורטהיימר
| כוכבי מכבי תל אביב בכדורסל נוריס קול, נבן ספאחיה ואיתי שגב ומנהלת השיווק של רשת קפה גרג הדר פלמון הגיעולבית החולים שניידר והפתיעו את הילדים המאושפזים במקום. הכוכבים טיילו במחלקות השונות וחילקו לילדים סופגניות ומתנות לחג.
נוריס קול,נבן ספאחיה ואיתי שגב
נוריס קול,נבן ספאחיה ואיתי שגב
| נציגי תעשיית המזון האיטלקית ובראשה הנהלת סאקלה קיארה ארקולה הגיעו לישראל כאורחים של חברת דיפלומט הישראלית לביקור בן 48 שעות. האורחים הגיעו לאקדמיה לבישול של בולטהאופ שם חיכו להם שפים פרטיים. אורח הכבוד היה השגריר האיטלקי ג'יאנלואיג'י בנדטי.
קיארה ארקולה והשגריר האיטלקי
קיארה ארקולה והשגריר האיטלקי
רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר