בחודש השביעי להריון: בר רפאלי משיקה

ארז אלוביץ' מבלה עם הילדים, הקמפיין אליו גויסו כל המפורסמות וגם: מי הגיע לאירוע הפתיחה של סמל"ת והאמנית אריאלה ורטהיימר? המדור של האלפיון

זמן צפייה: 03:26

| כשהיא לא עסוקה בצילומים לעונה החדשה של "אקס פקטור" או לפרויקטים שונים מעבר לים, הדוגמנית הבינלאומית והמנחה ההריונית בר רפאלי מתפנה לרשת האופנה הנמצאת בבעלותה. בחמישי האחרון הוקם רחוב חדש בצומת בילו על שמו של איש העסקים יולי עופר ז"ל ולרגל ההקמה  נפתחה חנות חדשה של רשת אורבניקה באאוטלט עופר בילו סנטר. אל האירוע הגיעו מאות מעריצים של רפאלי וכמובן בכירי קבוצת קניוני עופר וביניהם בעלי הקבוצה, יו"ר מליסרון ליאורה עופר, מנכ"ל קבוצת מליסרון אבי לוי, מנכ"ל קבוצת קניוני עופר משה רזונבלום, סמנכ"ל רשת אורבניקה אורן בר גיל ונוספים.

ניצן ישראלי, משה רוזנבלום,בר רפאלי ומנחם מעודי. צילום: אסף לב
בר רפאלי
מנחם מעודי, ליאורה עופר ואבי לוי. צילום: אסף לב

| לרגל חודש המודעות לסרטן השד של רשת ההלבשה התחתונה ג'ק קובה ואסתי לאודר גייסו השתיים את דנה זרמון, דנית גרינברג, סנדרה רינגלר, עדי שילון, ג'ני צ'רוואני, נסרין קדרי, עינת ארליך ונוספות לטובת קמפיין בנושא. לטובת הקמפיין התייצבו המגויסות בסטודיו של שי יחזקאל ושם הצטלמו כשהן עוטות לגופן בייבי דול בצבע ורוד כצבע חודש המודעות. הפרויקט יעלה בקרוב ומטרתו עידוד נשים ללכת לבדיקה לצורך גילוי מוקדם.

ורד בראון ואנשי אסתי לאודר וג'ק קובה
דנית גרינברג. צילום: לנס הפקות
דנה זרמון. צילום: לנס הפקות
עדי שילון וג'ני קובה. צילום: לנס הפקות

עוד במשחקי הכסף 

קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק יקימו בית ישראל

כוכבי הישרדות משמחים ילדים

שני כהן ומר עולם הישראלי בקמפיין ראשון

מירי בוהדנה מאושרת: עודד ואתי קובו ילדו בן

| רגע של נחת: סמנכ"ל השיווק והלקוחות של "קבוצת יורוקום" ארז אלוביץ' ניצל את הזמן הפנוי שלו והגיע בשישי האחרון ביחד עם ילדיו להשקת פארק הלגו הראשון בישראל אותו הקימו אבי מורגנשטרן, ישראל דיאמנט ,מיקי צימט ודודי ברקוביץ'. מי שעוד הגיע היו בעלי "אילנית" דורון פלד, מנהל השיווק של שופרסל רונן בר שלום, בעלי סינמה סיטי אבי אדרי, מנכ"ל הצרכניה דרור מרגלית, מנכ"ל איוונטים ישראל עמי פינשטיין ונוספים.

אבי זמיר ומיקי צימט. צילום: רפי דלויה
ארז אלוביץ' והילדים. צילום: רפי דלויה

| אירוע נוסף שנערך בסוף השבוע הוא אירוע הקיץ של חטיבת "נעמן" שערך מנכ"ל החטיבה דודי כהן בסינמה סיטי גלילות. בתפריט: קוקטייל, פופקורן וסרטים כמובן שבלטו מביניהם במיוחד  סרטוני הקמפיין של השף אסף גרניט המשמש כפרזנטור של החברה. בין הנוכחים מנכ"ל חטיבת ורדינון אסנת רוזנברג, מ"מ מנכ"ל נעמן גרופ רז שוורץ, קמעונאים ודירקטורים של החברה.

אסנת רוזנברג, דודי כהן ורז שורץ

| אירועי הפתיחה של ימי המכירה של אלפא רומיאו נפתחו עם תצוגה של האמנית אריאלה ורטהיימר שהציגה לראשונה את התערוכה "כבלים- החופש להשתחרר" באולם התצוגה של החברה. בין הנוכחים יו"ר סמל"ת מיכאל לוי, מנכ"ל הקבוצה אורי להב, איש העסקים איתן ורטהיימר, מנכ"ל אוסם איציק צאיג ורעייתו ונוספים.

אריאלה ורטהיימר ובכירי סמל''ת

| הדוגמנית רוסלנה רודינה הצטלמה בפעם הרביעית לקמפיין של רשת טופ טן אותה היא מפרסמת. הפעם היא לא עשתה זאת לבד אלא לצידה של כוכבת הרשת אנה זק. הגיעו לראות שהכל בסדר עם השתיים סמנכ"ל השיווק של הודיס אורן בר גיל ומנכ"ל החברה מריאנו קרפ .

רוסלנה רודינה
עמית שוק, רוסלנה רודינה, ומריאנו קרפ. צילום: רפי דלויה

[brightcove_iframe video_id='entertainment-entertainment-news-044-self' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_eibfwjhf' duration='99']

| לקוח חדש במשרדה של ציפי רומנו, אומן הפטיסרי הטלוויזיוני דודו אוטומזגין. לרשת הפטיסרי בוטיק הנמצאת בבעלותו 12 סניפים ברחבי הארץ.

 

רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר