בגיל 16: כוכבת הרשת אנה זק מקבלת קמפיין נוסף

וגם: מי זכה להמבורגר עד הבית מהשף עומר מילר והושק הערוץ האירוטי הראשון של ישראל

זמן צפייה: 15:52
| אחרי שסיפרנו לכם על הקמפיין החדש של כוכבת הרשת המצליחה אנה זק, נספר כי היא לא מסתפקת רק בפרוייקט המדובר ומקבלת קמפיין נוסף. זק שבקרוב תעלה על הבמה מול מייסד הספייס גירלז סיימון פולר, לוהקה לקמפיין החדש של רשת "פיקס". זק לא תצטלם לבדה אלא לצידה של הדוגמנית בת ה-15 וחצי סרלינה הומן. זק נחשבת לאחת מכוכבות הרשת המובילות בארץ וחשבון האינסטגרם שלה מונה קרוב למיליון עוקבים.
אנה זק
אנה זק
| אמש (שלישי) הושק הערוץ האירוטי הראשון בישראל – פנטהאוז, הערוץ הושק במעמד בכירי יס והוט וכמובן מנכ"ל פנטהאוז אירופה -נתנאל כליפה באחד הברים בתל אביב. מי שעוד הגיעה במיוחד לארץ היא שגרירת הערוץ בעולם לילה סין.
נתנאל כליפה ולילה סין
נתנאל כליפה ולילה סין . צילום: יקי צימרמן
| בזמן שאתם עמדתם בתור בסוסו אנד סאנס כדי לאכול את ההמבורגר של עומר מילר, יש מי שזכה לקבל אותו בלי תור ועד הבית. מילר הדרים לחוות השקמים שבדרום הארץ לטובת פגישה עם עמרי שרון, בנו של ראש הממשלה אריאל שרון ז"ל שהוא ממובילי הבקר בארץ. באותה הזדמנות הכין מילר לשרון את ההמבורגר המפורסם והעלה פוסט עם תמונה ובו סיפר על הביקור.  
| עוד השקה שנערכה אמש  היא השקת סרט הקולנוע "סמי הכבאי- תעלומה מהחלל" שנערכה בסינמה סיטי ראשון לציון. נכחו באירוע מנכ"ל הסינמה סיטי אבי אדרי, משנה למנכ"ל קבוצת הופ מיכל בוטל, בעלי חברת LDI יוסי פוקס, מגישת החדשות מירב מילר ואורחים נוספים. האורחים כולם ואלו שהגיעו עם הילדים נהנו גם ממופע אינטראקטיבי עם שחקנית בדמות של לוחמת אש.
מימין לשמאל- יוסי פוקס, מיכל בוטל ואבי אדרי. קרדיט צילום- שוקה
יוסי פוקס, מיכל בוטל ואבי אדרי. צילום: שוקה כהן
| עולים לגולן: אל כנס שנערך בשיתוף פעולה בין רשת "עדן טבע מרקט" לאגודת "מרעה גולן" ותו התקן חי בריא בקיבוץ מרום גולן, שמטרתו בשר אספקה של בשר בריא, איכותי שהופק באופן הומאני, הגיעו לא מעט בכירים. בין הבכירים שהגיעו מייסד טיב טעם צחי ליפקה, מנכ"לית חי בריא לימור אברבוך, מרכז אגודת מרעה טיירי מונס, סמנכ"ל טיב טעם יוסי שליו. האורחים זכו להרצאה של המומחה לבריאות ד"ר אורי מאיר צ'יזיק.
צחי ליפקה, לימור אברבוך, טיירי מונס
צחי ליפקה, לימור אברבוך, טיירי מונס
עוד במשחקי הכסף שיתוף הפעולה של מנשה נוי ואביב משה בחודש השביעי: בר רפאלי משיקה  קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק יקימו בית ישראל אבנר נתניהו תחת שם אחר רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר