בן זיני: "אני לא יכול להתפרק, אבל אני לא חסין - ויש רגעים שזה קורה" 

עם תחילת המלחמה בשבת השחורה ההיא, עולם התרבות נדם: הופעות בוטלו, הצגות נדחו - ומי יודע מתי הכול ישוב לכפי שהיה, אם בכלל; חרף הימים הקשים האלו, אמני ישראל כולם התגייסו ברגע אחד להעלאת המורל: הם נפגשים עם מפוני העוטף, יוצאים לשמח חיילים ומתנדבים בכל יוזמה שרק אפשר • בין הופעה אחת לאחרת, תפסנו לרגע את בן זיני שסיפר על הילדים שפוגש בדרך, על ההירתמות המרגשת ועל ההצטרפות שלו להסברה הישראלית | שיחות מהממד

זמן צפייה: 13:19

אין ספק שבן זיני הוא אחד מכוכבי הנוער הגדולים שיש לנו, עם מיליוני עוקבים בפלטפורמות השונות. ולוגים מצליחים וקריירה מוזיקלית. אז איך כוכב נוער מתקשר לקהל שלו את המצב בזמן מלחמה? אם תשאלו אותו - זו החובה שלו. וזה לא פשוט: הוא צריך ללכת בין הטיפות של התיאורים הגרפיים הקשים והידיעות שוברות הלב, ולהנגיש אותם לקהל הצעיר שלו. אבל בן זיני לא חסין והמציאות הקשה מכה בכולנו. "כל סרטון שמגיע אליי משייף לי את הלב - זה הזמן לתת מכת מחץ ולשים לזה סוף!", שיתף את 451 אלף העוקבים שלו באינסטגרם.

בן זיני
מהאינסטגרם של בן זיני

בן זיני אף הסב את הוולג המפורסם שלו כולו לטובת ילדי העוטף. מה שהוביל אותו לייצרת השיר "דמעות של תקווה" שאת המילים שלו כתבו ילדים שהוא פגש בדרך.

דמעות של תקווה
דמעות של תקווה | צילום: בן זיני

"שלחתי כוכב שיאיר ת׳שמיים
כי בדרום כבר השמש שקעה
3 אלף איש, מסיבה, צוהריים
איך שחיוך נהפך מלחמה"

לצפייה בוולג המלא - לחצו כאן!